S3-0R075F1
RiedonRiedon
S3-0R075F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S3-0R075F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.075 OHM 1% 3W 6327
Duomenų lapai: 1.S3-0R075F1.pdf2.S3-0R075F1.pdf
  • Pranešimas
S3-0R075F1 specifikacijos
Dalies numeris S3-0R075F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.075 OHM 1% 3W 6327 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70130 pcs Duomenų lapas 1.S3-0R075F1.pdf2.S3-0R075F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Serija S Atsparumas 75 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6327 J-Lead Kiti vardai S-3 0.075 OHM 1%
S-3-0.075FTR
S-3-0.075FTR-ND
S3-0R075F1TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.268" (6.80mm)
funkcijos Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 75 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound