MT3-0R07F1
RiedonRiedon
MT3-0R07F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MT3-0R07F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.07 OHM 4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MT3-0R07F1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
MT3-0R07F1 specifikacijos
Dalies numeris MT3-0R07F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.07 OHM 4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87000 pcs Duomenų lapas MT3-0R07F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.252" Dia x 0.598" L (6.40mm x 15.20mm)
Serija MT Atsparumas 70 mOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 70 mOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Thick Film