MT3-0R03F1
RiedonRiedon
MT3-0R03F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MT3-0R03F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.03 OHM 4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MT3-0R03F1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
MT3-0R03F1 specifikacijos
Dalies numeris MT3-0R03F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.03 OHM 4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79578 pcs Duomenų lapas MT3-0R03F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.252" Dia x 0.598" L (6.40mm x 15.20mm)
Serija MT Atsparumas 30 mOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 30 mOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MT3000-1/4-0-SP-CS7691
MT3000-1/4-0-SP-CS7691
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: HEAT SHRINK FLUOR 2:1 ." BLK
Sandelyje: 43145 pcs
parsisiųsti: MT3000-1/4-0-SP-CS7691.pdf
RFQ
MT3000-1/8-0-SP
MT3000-1/8-0-SP
apibūdinimas: HEAT SHRINK FLUOR 2:1 .125" BLK
Sandelyje: 68652 pcs
parsisiųsti: MT3000-1/8-0-SP.pdf
RFQ
MT3
MT3
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: 4MM CHISEL TIP FOR SP25D QTY 2