MT2B-0R02F1
RiedonRiedon
MT2B-0R02F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MT2B-0R02F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.02 OHM 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MT2B-0R02F1.pdf
  • Pranešimas
MT2B-0R02F1 specifikacijos
Dalies numeris MT2B-0R02F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.02 OHM 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 136837 pcs Duomenų lapas MT2B-0R02F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.200" Dia x 0.580" L (5.08mm x 14.73mm)
Serija MT Atsparumas 20 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 696-1735
Išsamus aprašymas 20 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film