MT2B-0R005F1
RiedonRiedon
MT2B-0R005F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MT2B-0R005F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.005 OHM 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MT2B-0R005F1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MT2B-0R005F1 specifikacijos
Dalies numeris MT2B-0R005F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.005 OHM 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127969 pcs Duomenų lapas MT2B-0R005F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.200" Dia x 0.580" L (5.08mm x 14.73mm)
Serija MT Atsparumas 5 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 696-1733
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 5 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film