FPS2B-0R15F1
RiedonRiedon
FPS2B-0R15F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FPS2B-0R15F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.15 OHM 1% 1.5W D2PAK
Duomenų lapai: FPS2B-0R15F1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
FPS2B-0R15F1 specifikacijos
Dalies numeris FPS2B-0R15F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.15 OHM 1% 1.5W D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17444 pcs Duomenų lapas FPS2B-0R15F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas D²PAK Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
Serija FPS Atsparumas 150 mOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai FPS2-T2200.150TR
FPS2-T2200.150TR-ND
FPS2B-0R15F1TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.161" (4.10mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 150 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Metal Foil Kompozicija Metal Foil