FPS2B-0R01F1
RiedonRiedon
FPS2B-0R01F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FPS2B-0R01F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 1% 1.5W D2PAK
Duomenų lapai: FPS2B-0R01F1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
FPS2B-0R01F1 specifikacijos
Dalies numeris FPS2B-0R01F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.01 OHM 1% 1.5W D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18337 pcs Duomenų lapas FPS2B-0R01F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±500ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas D²PAK Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
Serija FPS Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Tape & Reel (TR)