RT9078-25GJ5
RichtekRichtek
RT9078-25GJ5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT9078-25GJ5
Gamintojas / Gamintojas: Richtek
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.5V 300MA TSOT23-5
Duomenų lapai: RT9078-25GJ5.pdf
  • Pranešimas
RT9078-25GJ5 specifikacijos
Dalies numeris RT9078-25GJ5 Gamintojas Richtek
apibūdinimas IC REG LIN 2.5V 300MA TSOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 601348 pcs Duomenų lapas RT9078-25GJ5.pdf
Įtampa (maks.) 0.32V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 75dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai RT9078-25GJ5TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA TSOT-23-5
Dabartinis - silpnas (Iq) 4µA Dabartinis - rezultatas 300mA