RT9077-33GJ5
RichtekRichtek
RT9077-33GJ5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT9077-33GJ5
Gamintojas / Gamintojas: Richtek
Prekės aprašymas IC REG LIN 3.3V 200MA TSOT23-5
Duomenų lapai: RT9077-33GJ5.pdf
  • Pranešimas
RT9077-33GJ5 specifikacijos
Dalies numeris RT9077-33GJ5 Gamintojas Richtek
apibūdinimas IC REG LIN 3.3V 200MA TSOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 287767 pcs Duomenų lapas RT9077-33GJ5.pdf
Įtampa (maks.) 1.5V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 14V
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 1028-1356-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA TSOT-23-5
Dabartinis - silpnas (Iq) 100µA Dabartinis - rezultatas 200mA