RPA20-243.3SAW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RPA20-243.3SAW/P-HC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RPA20-243.3SAW/P-HC
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Duomenų lapai: RPA20-243.3SAW/P-HC.pdf
  • Pranešimas
RPA20-243.3SAW/P-HC specifikacijos
Dalies numeris RPA20-243.3SAW/P-HC Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2308 pcs Duomenų lapas RPA20-243.3SAW/P-HC.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 1.6kV Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas 6-DIP Module Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm)
Serija POWERLINE RPA20-AW Galia (vatais) 20W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 30004382 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Efektyvumas 87% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6A Valdymo funkcijos Enable, Active High