RPA20-243.3SAW/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RPA20-243.3SAW/N-HC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RPA20-243.3SAW/N-HC
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Duomenų lapai: RPA20-243.3SAW/N-HC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
RPA20-243.3SAW/N-HC specifikacijos
Dalies numeris RPA20-243.3SAW/N-HC Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1941 pcs Duomenų lapas RPA20-243.3SAW/N-HC.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 1.6kV Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas 6-DIP Module Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm)
Serija POWERLINE RPA20-AW Galia (vatais) 20W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 30004370 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Efektyvumas 87% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6A Valdymo funkcijos Enable, Active Low
Programos ITE (Commercial), Railway
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RPA200H-11012SRUW/P
RPA200H-11012SRUW/P
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 200W
Sandelyje: 492 pcs
parsisiųsti: RPA200H-11012SRUW/P.pdf
RFQ
RPA20-243.3SAW/P-HC
RPA20-243.3SAW/P-HC
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Sandelyje: 2308 pcs
parsisiųsti: RPA20-243.3SAW/P-HC.pdf
RFQ
RPA20-243.3SAW
RPA20-243.3SAW
Sandelyje: 2437 pcs
parsisiųsti: RPA20-243.3SAW.pdf
RPA200H-11012SRUW/N
RPA200H-11012SRUW/N
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 204W
Sandelyje: 434 pcs
parsisiųsti: RPA200H-11012SRUW/N.pdf
RPA20-243.3SAW-HC
RPA20-243.3SAW-HC
parsisiųsti: RPA20-243.3SAW-HC.pdf
RPA20-243.3SAW/N
RPA20-243.3SAW/N