9102-75-S-12
RAFRAF
9102-75-S-12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 9102-75-S-12
Gamintojas / Gamintojas: RAF
Prekės aprašymas ROUND SPACER STEEL 1/2"
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
9102-75-S-12 specifikacijos
Dalies numeris 9102-75-S-12 Gamintojas RAF
apibūdinimas ROUND SPACER STEEL 1/2" "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 10829 pcs Duomenų lapas
Įveskite Round Spacer Sriegis / Nenuostabu Unthreaded
Serija - Sriegis, Sriegio dydis -
Dengimas Chromate, Zinc Kiti vardai 1772-2119
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga Steel
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks Ilgis - bendras 0.500" (12.70mm) 1/2"
Lytis Female, Female funkcijos -
Skersmuo - išorėje 1.500" (38.10mm) 1 1/2" Skersmuo - viduje 0.750" (19.05mm) 3/4"
Išsamus aprašymas Round Spacer Unthreaded Steel 0.500" (12.70mm) 1/2" Spalva -
Tarp tarybos aukščio 0.500" (12.70mm) 1/2"
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: CIR BRKR 15A 250VAC 80VDC
Sandelyje: 1639 pcs
parsisiųsti: 9102003500.pdf
RFQ
9102-100-B-12
9102-100-B-12
Gamintojai: RAF
apibūdinimas: ROUND SPACER BRASS 1/2"
Sandelyje: 5088 pcs
parsisiųsti:
RFQ
910220
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
parsisiųsti:
9102 BK002
9102 BK002
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: CABLE COAXIAL RG59 20AWG 500'
Sandelyje: 104 pcs
parsisiųsti: 9102 BK002.pdf
9102-100-SS
9102-100-SS
Gamintojai: RAF
apibūdinimas: ROUND SPACER SS 1/2"
parsisiųsti: 9102003200.pdf
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: MIN DUALATCH INSERTION TOOL
Sandelyje: 814 pcs
910201X
910201X
Gamintojai: VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas: LAMPHOLDER SLDR CUP BLACK
parsisiųsti: 910201X.pdf
9102-100-S-12
9102-100-S-12
apibūdinimas: ROUND SPACER STEEL 1/2"
9102 BK001
9102 BK001
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: CABLE COAXIAL RG59 20AWG 1000'
Sandelyje: 66 pcs
parsisiųsti: 9102 BK001.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus