LP40-60B29
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP40-60B29
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR SEMI-TORO 2VA THRU HOLE
Duomenų lapai: LP40-60B29.pdf
  • Pranešimas
LP40-60B29 specifikacijos
Dalies numeris LP40-60B29 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 4234 pcs Duomenų lapas LP40-60B29.pdf
Svoris 0.313 lb (141.97g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 20V, Series 40V
Įtampa - pirminė - Įtampa - izoliacija 1500Vrms
Įveskite Semi-Toroidal Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 47.63mm L x 39.67mm W Serija Low Profile Plug-In
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 2 VA Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 16.51mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 120mA, Series 60mA
Centras palieskite No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LP422339JU
LP422339JU
Gamintojai: Jauch Quartz
apibūdinimas: BATT LITH POLY 1S1P 350MAH 3.7V
Sandelyje: 11174 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LP470M400A1P3
LP470M400A1P3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 400V SNAP
Sandelyje: 5472 pcs
parsisiųsti: LP470M400A1P3.pdf
RFQ
LP44
LP44
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: LACING PANEL 44U XME/XMER
parsisiųsti:
Gamintojai: Jauch Quartz
apibūdinimas: BATT LITH POLY 1S1P 650MAH 3.7V