LP40-150B13
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP40-150B13
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE
Duomenų lapai: LP40-150B13.pdf
  • Pranešimas
LP40-150B13 specifikacijos
Dalies numeris LP40-150B13 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 4679 pcs Duomenų lapas LP40-150B13.pdf
Svoris 0.438 lb (198.67g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 20V, Series 40V
Įtampa - pirminė - Įtampa - izoliacija 1500Vrms
Įveskite Semi-Toroidal Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 47.63mm L x 39.67mm W Serija Low Profile Plug-In
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 6 VA Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 21.59mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 300mA, Series 150mA