LP34-75B28
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP34-75B28
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR SEMI-TORO 2VA THRU HOLE
Duomenų lapai: LP34-75B28.pdf
  • Pranešimas
LP34-75B28 specifikacijos
Dalies numeris LP34-75B28 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 5037 pcs Duomenų lapas LP34-75B28.pdf
Svoris 0.313 lb (141.97g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 17V, Series 34V
Įtampa - pirminė - Įtampa - izoliacija 1500Vrms
Įveskite Semi-Toroidal Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 47.63mm L x 39.67mm W Serija Low Profile Plug-In
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 2 VA Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 16.51mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 150mA, Series 75mA