LP34-170B11
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP34-170B11
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE
Duomenų lapai: LP34-170B11.pdf
  • Pranešimas
LP34-170B11 specifikacijos
Dalies numeris LP34-170B11 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 4735 pcs Duomenų lapas LP34-170B11.pdf
Svoris 0.438 lb (198.67g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 17V, Series 34V
Įtampa - pirminė - Įtampa - izoliacija 1500Vrms
Įveskite Semi-Toroidal Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 47.63mm L x 39.67mm W Serija Low Profile Plug-In
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 6 VA Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 21.59mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 340mA, Series 170mA
Centras palieskite No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LP339NG4
LP339NG4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC QUAD LP DIFF COMPARATR 14DIP
Sandelyje: 199098 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LP341018JS
LP341018JS
Gamintojai: Jauch Quartz
apibūdinimas: BATT LITH POLY 1S1P 35MAH 3.7V