ICEFIN806DMN
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
ICEFIN806DMN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ICEFIN806DMN
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas RF ANT 883MHZ BLADE N FEM CONN
Duomenų lapai: 1.ICEFIN806DMN.pdf2.ICEFIN806DMN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
ICEFIN806DMN specifikacijos
Dalies numeris ICEFIN806DMN Gamintojas Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas RF ANT 883MHZ BLADE N FEM CONN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2472 pcs Duomenų lapas 1.ICEFIN806DMN.pdf2.ICEFIN806DMN.pdf
VSWR 1.7 Nutraukimas Connector, N Female
Serija * Grąžinimo nuostolis -
Maitinimas - maks 20W Pakuotė Bulk
Kiti vardai 553-3945
ICEFIN806DMN-ND
Juostų skaičius 1
Montavimo tipas Connector Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) 3.099" (78.71mm)
Pasiekti 3.7dBi Dažnių diapazonas 806MHz ~ 960MHz
Dažnių grupė UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Dažnis (centras / juosta) 883MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 883MHz Blade RF Antenna 806MHz ~ 960MHz 3.7dBi Connector, N Female Connector Mount
Programos - Antenos tipas Blade
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ICEFIN698/960NMO
ICEFIN698/960NMO
Gamintojai: Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas: RF ANT BLADE 783MHZ N FEMALE