ICEFIN24DMN
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
ICEFIN24DMN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ICEFIN24DMN
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas RF ANT 2.4GHZ BLADE N FEM BASE
Duomenų lapai: 1.ICEFIN24DMN.pdf2.ICEFIN24DMN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
ICEFIN24DMN specifikacijos
Dalies numeris ICEFIN24DMN Gamintojas Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas RF ANT 2.4GHZ BLADE N FEM BASE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2361 pcs Duomenų lapas 1.ICEFIN24DMN.pdf2.ICEFIN24DMN.pdf
VSWR - Nutraukimas Connector, N Female
Serija * Grąžinimo nuostolis -
Pakuotė Bulk Kiti vardai 553-3940
ICEFIN24DMN-ND
Juostų skaičius 1 Montavimo tipas Base Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Aukštis (maks.) 2.624" (66.66mm) Pasiekti -
Dažnių diapazonas 2.4GHz ~ 2.5GHz Dažnių grupė UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Dažnis (centras / juosta) 2.4GHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.4GHz Blade RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz Connector, N Female Base Mount Programos -
Antenos tipas Blade
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ICECABLEM100-01
ICECABLEM100-01
Gamintojai: Lattice Semiconductor
apibūdinimas: PC CONFIGURATION & NVCM ISP CBL
Sandelyje: 5297 pcs
parsisiųsti: ICECABLEM100-01.pdf
RFQ
ICEFIN24NMOHF
ICEFIN24NMOHF
Gamintojai: Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas: RF ANT 2.4GHZ BLADE NMO BASE MT