DST2-56B49
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DST2-56B49
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE
Duomenų lapai: DST2-56B49.pdf
  • Pranešimas
DST2-56B49 specifikacijos
Dalies numeris DST2-56B49 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 4096 pcs Duomenų lapas DST2-56B49.pdf
Svoris 0.17 lb (77.11g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 28V, Series 56V
Įtampa - pirminė 115V, 230V Įtampa - izoliacija 2500Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 28.70mm L x 28.70mm W Serija Split Bobbin Plug-In
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 1.1 VA Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 23.86mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 40mA, Series 20mA