DST2-16B43
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DST2-16B43
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE
Duomenų lapai: DST2-16B43.pdf
  • Pranešimas
DST2-16B43 specifikacijos
Dalies numeris DST2-16B43 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 5233 pcs Duomenų lapas DST2-16B43.pdf
Svoris 0.17 lb (77.11g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 8V, Series 16V
Įtampa - pirminė 115V, 230V Įtampa - izoliacija 2500Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 28.70mm L x 28.70mm W Serija Split Bobbin Plug-In
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 1.1 VA Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 23.86mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 140mA, Series 70mA