10AMPS-CSTKIT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
10AMPS-CSTKIT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 10AMPS-CSTKIT
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas 10 AMPS CURRENT SENSE TRAN PBC
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
10AMPS-CSTKIT specifikacijos
Dalies numeris 10AMPS-CSTKIT Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 3874 pcs Duomenų lapas
Serija P820X Kiekis 24 Pieces (8 Values - 3 Each)
Pakuotė Plastic Box with Bin Guide Kiti vardai 553-2748
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Kit tipo Current Sense
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
10A06-T
10A06-T
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 800V 10A R6
Sandelyje: 125071 pcs
parsisiųsti: 10A06-T.pdf
RFQ
10A060
10A060
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TRANS RF BIPO 21W 3A 55FT-2
Sandelyje: 5294 pcs
parsisiųsti: 10A060.pdf
RFQ
10A05-T
10A05-T
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 600V 10A R6
parsisiųsti: 10A05-T.pdf
10A07-T
10A07-T
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1KV 10A R6