10AS016C3U19E2LG
Intel® FPGAsIntel® FPGAs
Intel® FPGAs
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 10AS016C3U19E2LG
Gamintojas / Gamintojas: Intel® FPGAs
Prekės aprašymas IC SOC FPGA 192 I/O 484UBGA
Duomenų lapai: 1.10AS016C3U19E2LG.pdf2.10AS016C3U19E2LG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 139 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 139 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
10AS016C3U19E2LG specifikacijos
Dalies numeris 10AS016C3U19E2LG Gamintojas Intel® FPGAs
Galimas kiekis 139 pcs Duomenų lapas 1.10AS016C3U19E2LG.pdf2.10AS016C3U19E2LG.pdf
Tiekėjo prietaisų paketas 484-UBGA (19x19) Greitis 1.5GHz
Serija Arria 10 SX RAM dydis 256KB
Pirminiai atributai FPGA - 160K Logic Elements Periferiniai įrenginiai DMA, POR, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 484-BFBGA, FCBGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 100°C (TJ) I / O skaičius 192
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Flash dydis -
Išsamus aprašymas Dual ARM® Cortex®-A9 MPCore™ with CoreSight™ System On Chip (SOC) IC Arria 10 SX FPGA - 160K Logic Elements 256KB 1.5GHz 484-UBGA (19x19) Pagrindinis procesorius Dual ARM® Cortex®-A9 MPCore™ with CoreSight™
Ryšiai EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG Architektūra MCU, FPGA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
10AS016C3U19E2SG
10AS016C3U19E2SG
Gamintojai: Intel® FPGAs
apibūdinimas: IC SOC FPGA 192 I/O 484UBGA
Sandelyje: 160 pcs
parsisiųsti: 10AS016C3U19E2SG.pdf
RFQ
10A060
10A060
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TRANS RF BIPO 21W 3A 55FT-2
Sandelyje: 5294 pcs
parsisiųsti: 10A060.pdf
RFQ
10A04-T
10A04-T
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 400V 10A R6