RV4NAYSD203A
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV4NAYSD203A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RV4NAYSD203A
Gamintojas / Gamintojas: Precision Electronic Components Ltd.
Prekės aprašymas POT 20K OHM 2W CARBON LINEAR
Duomenų lapai: 1.RV4NAYSD203A.pdf2.RV4NAYSD203A.pdf3.RV4NAYSD203A.pdf4.RV4NAYSD203A.pdf
  • Pranešimas
RV4NAYSD203A specifikacijos
Dalies numeris RV4NAYSD203A Gamintojas Precision Electronic Components Ltd.
apibūdinimas POT 20K OHM 2W CARBON LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas - Taper Linear
Dydis - kūnas Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Serija RV4
Rotacija 314° Atspari medžiaga Carbon
Atsparumas (omai) 20k Galia (vatais) 2W
Pakuotė Bulk Kiti vardai Q1312778
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 20k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
Įvorės sriegis 3/8-32 Pastatytas jungiklis None
Reguliavimo tipas User Defined Pavaros tipas Slotted
Pavaros ilgis 0.875" (22.23mm) Pavaros skersmuo 0.249" (6.32mm)