RV4NAYSD105D
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV4NAYSD105D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RV4NAYSD105D
Gamintojas / Gamintojas: Precision Electronic Components Ltd.
Prekės aprašymas POT 1M OHM 2W CARBON LOGARITHMIC
Duomenų lapai: 1.RV4NAYSD105D.pdf2.RV4NAYSD105D.pdf3.RV4NAYSD105D.pdf4.RV4NAYSD105D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RV4NAYSD105D specifikacijos
Dalies numeris RV4NAYSD105D Gamintojas Precision Electronic Components Ltd.
apibūdinimas POT 1M OHM 2W CARBON LOGARITHMIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas - Taper Logarithmic
Dydis - kūnas Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Serija RV4
Rotacija 314° Atspari medžiaga Carbon
Atsparumas (omai) 1M Galia (vatais) 2W
Pakuotė Bulk Kiti vardai Q961187
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 1M Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
Įvorės sriegis 3/8-32 Pastatytas jungiklis None
Reguliavimo tipas User Defined Pavaros tipas Slotted
Pavaros ilgis 0.875" (22.23mm) Pavaros skersmuo 0.249" (6.32mm)