KKU5021S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
KKU5021S28 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KKU5021S28
Gamintojas / Gamintojas: Precision Electronic Components Ltd.
Prekės aprašymas POT 5K OHM 2W CARBON LINEAR
Duomenų lapai: KKU5021S28.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
KKU5021S28 specifikacijos
Dalies numeris KKU5021S28 Gamintojas Precision Electronic Components Ltd.
apibūdinimas POT 5K OHM 2W CARBON LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 4984 pcs Duomenų lapas KKU5021S28.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas - Taper Linear
Dydis - kūnas Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Serija KK
Rotacija 314° Atspari medžiaga Carbon
Atsparumas (omai) 5k Galia (vatais) 2W
Pakuotė Bulk Kiti vardai Q1125326
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 2
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 5k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Įvorės sriegis 3/8-32
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas User Defined
Pavaros tipas Slotted Pavaros ilgis 0.875" (22.23mm)
Pavaros skersmuo 0.249" (6.32mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KKU-8-RT
KKU-8-RT
Gamintojai: Essentra Components
apibūdinimas: CBL CLIP U-TYPE GRAY ADHESIVE
Sandelyje: 149273 pcs
parsisiųsti: KKU-8-RT.pdf
RFQ
KKU-4-RT
KKU-4-RT
Sandelyje: 174320 pcs
parsisiųsti: KKU-4-RT.pdf
RFQ
J40S 2K
J40S 2K
Gamintojai: Copal Electronics
apibūdinimas: POTENTIOMETERS
parsisiųsti: J40S 2K.pdf
KKU-12-RT
KKU-12-RT
parsisiųsti: KKU-12-RT.pdf
KKU1021S28
KKU1021S28
Gamintojai: Precision Electronic Components Ltd.
apibūdinimas: POT 1K OHM 2W CARBON LINEAR
parsisiųsti: KKU1021S28.pdf
KKU-6-RT
KKU-6-RT
parsisiųsti: KKU-6-RT.pdf
KKU-9-RT
KKU-9-RT
parsisiųsti: KKU-9-RT.pdf
apibūdinimas: POT 100K OHM 2W CARBON LINEAR
parsisiųsti: KKU1041S28.pdf
6371R2KL.5
6371R2KL.5
Gamintojai: BI Technologies / TT Electronics
apibūdinimas: POTENTIOMETER
Sandelyje: 128 pcs
parsisiųsti: 6371R2KL.5.pdf
KKU-2-RT
KKU-2-RT
parsisiųsti: KKU-2-RT.pdf
PTV111-4420A-B105
PTV111-4420A-B105
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: POT 1M OHM 1/20W CARBON LINEAR