KKU1021S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
KKU1021S28 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KKU1021S28
Gamintojas / Gamintojas: Precision Electronic Components Ltd.
Prekės aprašymas POT 1K OHM 2W CARBON LINEAR
Duomenų lapai: KKU1021S28.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
KKU1021S28 specifikacijos
Dalies numeris KKU1021S28 Gamintojas Precision Electronic Components Ltd.
apibūdinimas POT 1K OHM 2W CARBON LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5556 pcs Duomenų lapas KKU1021S28.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas - Taper Linear
Dydis - kūnas Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Serija KK
Rotacija 314° Atspari medžiaga Carbon
Atsparumas (omai) 1k Galia (vatais) 2W
Pakuotė Bulk Apsisukimų skaičius 1
Gaujų skaičius 2 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 1k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
Įvorės sriegis 3/8-32 Pastatytas jungiklis None
Reguliavimo tipas User Defined Pavaros tipas Slotted
Pavaros ilgis 0.875" (22.23mm) Pavaros skersmuo 0.249" (6.32mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KKU-6-RT
KKU-6-RT
Gamintojai: Essentra Components
apibūdinimas: CBL CLIP U-TYPE GRAY ADHESIVE
Sandelyje: 159835 pcs
parsisiųsti: KKU-6-RT.pdf
RFQ
KKU1041S28
KKU1041S28
Gamintojai: Precision Electronic Components Ltd.
apibūdinimas: POT 100K OHM 2W CARBON LINEAR
Sandelyje: 2101 pcs
parsisiųsti: KKU1041S28.pdf
RFQ
apibūdinimas: POT 5K OHM 2W CARBON LINEAR
parsisiųsti: KKU5021S28.pdf
KKU-8-RT
KKU-8-RT
parsisiųsti: KKU-8-RT.pdf
51CAD-E16-D20L
51CAD-E16-D20L
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: POT 100K OHM 1/4W PLASTIC LOG