HCMP06C12-M20
PanduitPanduit
Panduit
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HCMP06C12-M20
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas CBL CLIP WIRE SADDLE BLACK ARROW
Duomenų lapai: HCMP06C12-M20.pdf
  • Pranešimas
HCMP06C12-M20 specifikacijos
Dalies numeris HCMP06C12-M20 Gamintojas Panduit
Galimas kiekis 357764 pcs Duomenų lapas HCMP06C12-M20.pdf
Plotis 0.394" (10.00mm) Įveskite atributus Side Entry, Webbed
Įveskite Clip, Wire Saddle Serija -
Sraigtinis dydis - Skydo storis 0.024" ~ 0.118" (0.60mm ~ 3.00mm)
Skydo skylės dydis 0.248" ~ 0.283" (6.30mm ~ 7.20mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 07498358187 Atidarymo dydis 0.236" ~ 0.472" (6.00mm ~ 12.00mm)
Montavimo tipas Arrowhead, Winged Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagos storis - Medžiagų degumo įvertinimas -
Medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis 0.795" (20.19mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.618" (15.70mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas Cable Clip, Wire Saddle Black Arrowhead, Winged 0.236" ~ 0.472" (6.00mm ~ 12.00mm) Spalva Black