HCMP06C12-C20
PanduitPanduit
Panduit
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HCMP06C12-C20
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas CBL CLIP WIRE SADDLE BLACK ARROW
Duomenų lapai: 1.HCMP06C12-C20.pdf2.HCMP06C12-C20.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
HCMP06C12-C20 specifikacijos
Dalies numeris HCMP06C12-C20 Gamintojas Panduit
Galimas kiekis 255219 pcs Duomenų lapas 1.HCMP06C12-C20.pdf2.HCMP06C12-C20.pdf
Plotis 0.394" (10.00mm) Įveskite atributus Side Entry, Webbed
Įveskite Clip, Wire Saddle Serija -
Sraigtinis dydis - Skydo storis 0.024" ~ 0.118" (0.60mm ~ 3.00mm)
Skydo skylės dydis 0.248" ~ 0.283" (6.30mm ~ 7.20mm) Pakuotė Bulk
Atidarymo dydis 0.236" ~ 0.472" (6.00mm ~ 12.00mm) Montavimo tipas Arrowhead, Winged
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiagos storis -
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis 0.795" (20.19mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.618" (15.70mm)
funkcijos - Išsamus aprašymas Cable Clip, Wire Saddle Black Arrowhead, Winged 0.236" ~ 0.472" (6.00mm ~ 12.00mm)