TXD2SS-2M-12V-X
PanasonicPanasonic
TXD2SS-2M-12V-X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXD2SS-2M-12V-X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Duomenų lapai: TXD2SS-2M-12V-X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TXD2SS-2M-12V-X specifikacijos
Dalies numeris TXD2SS-2M-12V-X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27421 pcs Duomenų lapas TXD2SS-2M-12V-X.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 110VDC - Max
Serija TX-D Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Dirbti laiką 4ms
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
funkcijos Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form D) Surface Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 1A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form D) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 576 Ohms
Ritės galia 250 mW Ritinio srovė 20.8mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TXD2SS-2M-12V
TXD2SS-2M-12V
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V