TXD2SS-24V-Z
PanasonicPanasonic
TXD2SS-24V-Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXD2SS-24V-Z
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Duomenų lapai: TXD2SS-24V-Z.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TXD2SS-24V-Z specifikacijos
Dalies numeris TXD2SS-24V-Z Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25558 pcs Duomenų lapas TXD2SS-24V-Z.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 18 VDC Išjunkite įtampą (min.) 2.4 VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 220VDC - Max
Serija TX-D Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tape & Reel (TR)
Kiti vardai 255-2332-2
TXD2SS-24V-Z-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 4ms Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A
Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 24VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 2.5 kOhms Ritės galia 230 mW
Ritinio srovė 9.6mA