JW1AFSN-B-DC24V
PanasonicPanasonic
JW1AFSN-B-DC24V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JW1AFSN-B-DC24V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Duomenų lapai: JW1AFSN-B-DC24V.pdf
  • Pranešimas
JW1AFSN-B-DC24V specifikacijos
Dalies numeris JW1AFSN-B-DC24V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4550 pcs Duomenų lapas JW1AFSN-B-DC24V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 16.8 VDC Išjunkite įtampą (min.) 2.4 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 30VDC - Max
Serija JW Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai 255-3441
JW1AFSN-B-DC24V-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A)
Ritės įtampa 24VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 1.1 kOhms Ritės galia 530 mW
Ritinio srovė 22.0mA