JW1AFSN-B-DC12V-F
PanasonicPanasonic
JW1AFSN-B-DC12V-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JW1AFSN-B-DC12V-F
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Duomenų lapai: JW1AFSN-B-DC12V-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
JW1AFSN-B-DC12V-F specifikacijos
Dalies numeris JW1AFSN-B-DC12V-F Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 52231 pcs Duomenų lapas JW1AFSN-B-DC12V-F.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 8.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 30VDC - Max
Serija JW Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai 255-3440
JW1AFSN-B-DC12V-F-ND
JW1AFSNBDC12VF
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Insulation - Class B, Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 270 Ohms
Ritės galia 530 mW Ritinio srovė 44.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
JW1AFSN-B-DC48V-F
JW1AFSN-B-DC48V-F
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Sandelyje: 37206 pcs
parsisiųsti: JW1AFSN-B-DC48V-F.pdf
RFQ
JW150F
JW150F
Gamintojai: GE Critical Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 99W