HC3-HTM-AC12V-F
PanasonicPanasonic
HC3-HTM-AC12V-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC3-HTM-AC12V-F
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 12V
Duomenų lapai: HC3-HTM-AC12V-F.pdf
  • Pranešimas
HC3-HTM-AC12V-F specifikacijos
Dalies numeris HC3-HTM-AC12V-F Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8092 pcs Duomenų lapas HC3-HTM-AC12V-F.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9.6 VAC Išjunkite įtampą (min.) 3.6 VAC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HC Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -50°C ~ 70°C Dirbti laiką 20ms
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 12VAC Coil Chassis Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 7A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktinė forma 3PDT (3 Form C)
Ritės įtampa 12VAC Ritinio tipas Non Latching
Ritės galia 1.2 VA Ritinio srovė 100mA