HC3-HTM-AC115V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC3-HTM-AC115V-F
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 115V
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
HC3-HTM-AC115V-F specifikacijos
Dalies numeris HC3-HTM-AC115V-F Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 115V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9557 pcs Duomenų lapas
Įjungti įtampą (maks.) 92 VAC Išjunkite įtampą (min.) 34.5 VAC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HC Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -50°C ~ 70°C Dirbti laiką 20ms
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 115VAC Coil Chassis Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 7A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktinė forma 3PDT (3 Form C)
Ritės įtampa 115VAC Ritinio tipas Non Latching
Ritės galia 1.2 VA Ritinio srovė 11.4mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HC3-HTM-AC200V-F
HC3-HTM-AC200V-F
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURP 3PDT 200VAC
Sandelyje: 4442 pcs
parsisiųsti: HC3-HTM-AC200V-F.pdf
RFQ
HC3-HTM-AC120V-F
HC3-HTM-AC120V-F
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURP 3PDT 120VAC
Sandelyje: 5660 pcs
parsisiųsti: HC3-HTM-AC120V-F.pdf
RFQ
HC3-HSF-K
HC3-HSF-K
apibūdinimas: RELAY SOCKET 11 POS CHASSIS MT