HC2-HTM-AC24V-F
Panasonic Electric WorksPanasonic Electric Works
HC2-HTM-AC24V-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC2-HTM-AC24V-F
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
Duomenų lapai: 1.HC2-HTM-AC24V-F.pdf2.HC2-HTM-AC24V-F.pdf
  • Pranešimas
HC2-HTM-AC24V-F specifikacijos
Dalies numeris HC2-HTM-AC24V-F Gamintojas Panasonic Electric Works
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8541 pcs Duomenų lapas 1.HC2-HTM-AC24V-F.pdf2.HC2-HTM-AC24V-F.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) Silver Alloy, Cadmium Free Įjungti įtampą (maks.) 250VAC - Max
Išjunkite įtampą (min.) 19.2 VAC Laiko nustatymo metodas General Purpose
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 7A
Žingsniai per revoliuciją Non Latching Serija HC
Rotorinė inercija - RoHS statusas Bulk
Atsisveikinimo laikas 20ms Darbinė temperatūra -50°C ~ 70°C
Dirbti laiką 7.2 VAC Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas HC2-HTM-AC24V-F Apkrovos srovė 1.2 VA
funkcijos - Išplėstas aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V Kontaktinis reitingas (dabartinis) 24VAC
Ritės įtampa 50mA Ritės galia 20ms