HC2-HTM-AC240V-F
PanasonicPanasonic
HC2-HTM-AC240V-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC2-HTM-AC240V-F
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 240V
Duomenų lapai: HC2-HTM-AC240V-F.pdf
  • Pranešimas
HC2-HTM-AC240V-F specifikacijos
Dalies numeris HC2-HTM-AC240V-F Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 240V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11112 pcs Duomenų lapas HC2-HTM-AC240V-F.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 192 VAC Išjunkite įtampą (min.) 72 VAC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HC Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -50°C ~ 70°C Dirbti laiką 20ms
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Chassis Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 7A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 240VAC Ritinio tipas Non Latching
Ritės galia 1.2 VA Ritinio srovė 5.0mA