FC8V33030L
PanasonicPanasonic
FC8V33030L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC8V33030L
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas MOSFET 2N-CH 33V 6.5A WMINI8
Duomenų lapai: FC8V33030L.pdf
  • Pranešimas
FC8V33030L specifikacijos
Dalies numeris FC8V33030L Gamintojas Panasonic
apibūdinimas MOSFET 2N-CH 33V 6.5A WMINI8 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 124773 pcs Duomenų lapas FC8V33030L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 480µA Tiekėjo prietaisų paketas WMini8-F1
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 3.3A, 10V
Maitinimas - maks 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SMD, Flat Lead Darbinė temperatūra 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 360pF @ 10V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 3.8nC @ 4.5V
FET tipas 2 N-Channel (Dual) FET funkcija Logic Level Gate
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 33V Išsamus aprašymas Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 33V 6.5A 1W Surface Mount WMini8-F1
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 6.5A