FC8AQCCMC3.6864-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC8AQCCMC3.6864-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC8AQCCMC3.6864-T1
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 3.6864MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: FC8AQCCMC3.6864-T1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FC8AQCCMC3.6864-T1 specifikacijos
Dalies numeris FC8AQCCMC3.6864-T1 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 3.6864MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72731 pcs Duomenų lapas FC8AQCCMC3.6864-T1.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.177" W (10.00mm x 4.50mm)
Serija FQ1045A Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead
Kiti vardai 631-1032-1 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Apkrovos talpa 20pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.067" (1.70mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±30ppm Dažnumas 3.6864MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 150 Ohms Išsamus aprašymas 3.6864MHz ±30ppm Crystal 20pF 150 Ohms 2-SMD, No Lead