EXB-14V823JX
PanasonicPanasonic
EXB-14V823JX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-14V823JX
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 82K OHM 0302
Duomenų lapai: EXB-14V823JX.pdf
  • Pranešimas
EXB-14V823JX specifikacijos
Dalies numeris EXB-14V823JX Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 82K OHM 0302 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2957784 pcs Duomenų lapas EXB-14V823JX.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0302 Dydis / Matmenys 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 82k
"Power Per Element" 31mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Kiti vardai EXB14V823JX
Y3823TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 2
Pins skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm)
Išsamus aprašymas 82k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Circuit Type Isolated