EXB-14V822JX
PanasonicPanasonic
EXB-14V822JX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-14V822JX
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 8.2K OHM 0302
Duomenų lapai: EXB-14V822JX.pdf
RoHs statusas Prašyti inventoriaus patvirtinimo / užklausos inventorizacijos patvirtinimo
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EXB-14V822JX specifikacijos
Dalies numeris EXB-14V822JX Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 8.2K OHM 0302 "Lead Free Status / RoHS" statusas Prašyti inventoriaus patvirtinimo / užklausos inventorizacijos patvirtinimo
Galimas kiekis 1279336 pcs Duomenų lapas EXB-14V822JX.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0302 Dydis / Matmenys 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 8.2k
"Power Per Element" 31mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Kiti vardai Y3822CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 2
Pins skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm) Išsamus aprašymas 8.2k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals