ERZ-V14D820
PanasonicPanasonic
ERZ-V14D820 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-V14D820
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 82V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ERZ-V14D820.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERZ-V14D820 specifikacijos
Dalies numeris ERZ-V14D820 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 82V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 351765 pcs Duomenų lapas ERZ-V14D820.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 82V Varistorio įtampa (min) 74V
Varistorio įtampa (maks.) 90V Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai ERZV14D820
P7216
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 65V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 50V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 28J
Išsamus aprašymas 82V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 6kA
Talpa @ dažnumas 3700pF @ 1kHz