ERZ-V14D560
PanasonicPanasonic
ERZ-V14D560 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-V14D560
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 56V 2KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ERZ-V14D560.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERZ-V14D560 specifikacijos
Dalies numeris ERZ-V14D560 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 56V 2KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 409194 pcs Duomenų lapas ERZ-V14D560.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 56V Varistorio įtampa (min) 50V
Varistorio įtampa (maks.) 62V Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai ERZV14D560
P7312
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 45V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 35V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 16J
Išsamus aprašymas 56V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 2kA
Talpa @ dažnumas 6500pF @ 1kHz