ERX-1SJ2R7A
ERX-1SJ2R7A
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RES 2.7 OHM 1W 5% AXIAL
Sandelyje: 2235115 pcs
parsisiųsti: ERX-1SJ2R7A.pdf
RFQ
ERX-1SJ3R3A
ERX-1SJ3R3A
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RES 3.3 OHM 1W 5% AXIAL
Sandelyje: 2381668 pcs
parsisiųsti: ERX-1SJ3R3A.pdf
RFQ
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus