ERX-1SJ2R4A
ERX-1SJ2R4A
Gamintojai: Panasonic Electronic Components
apibūdinimas: RES 2.4 OHM 1W 5% AXIAL
Sandelyje: 2483736 pcs
parsisiųsti: ERX-1SJ2R4A.pdf
RFQ
ERX-1SJ1R8A
ERX-1SJ1R8A
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RES 1.8 OHM 1W 5% AXIAL