ERJ-P03J333V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-P03J333V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-P03J333V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 33K OHM 5% 1/5W 0603
Duomenų lapai: 1.ERJ-P03J333V.pdf2.ERJ-P03J333V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-P03J333V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-P03J333V Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 33K OHM 5% 1/5W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2613143 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-P03J333V.pdf2.ERJ-P03J333V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.2W, 1/5W
Įtampa - suskirstymas 0603 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ERJ
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai ERJP03J333V
P16037TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas ERJ-P03J333V Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO 2
Išplėstas aprašymas 33k Ohm ±5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES SMD 33K OHM 5% 1/5W 0603 Dengimas, būsto tipas Thick Film