ERJ-P03J243V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-P03J243V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-P03J243V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 24K OHM 5% 1/5W 0603
Duomenų lapai: 1.ERJ-P03J243V.pdf2.ERJ-P03J243V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-P03J243V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-P03J243V Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 24K OHM 5% 1/5W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2399344 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-P03J243V.pdf2.ERJ-P03J243V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.2W, 1/5W
Įtampa - suskirstymas 0603 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ERJ
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai ERJP03J243V
P16035TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas ERJ-P03J243V Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO 2
Išplėstas aprašymas 24k Ohm ±5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES SMD 24K OHM 5% 1/5W 0603 Dengimas, būsto tipas Thick Film