ERJ-L14KF50MU
PanasonicPanasonic
ERJ-L14KF50MU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-L14KF50MU
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.05 OHM 1% 1/3W 1210
Duomenų lapai: ERJ-L14KF50MU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERJ-L14KF50MU specifikacijos
Dalies numeris ERJ-L14KF50MU Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.05 OHM 1% 1/3W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 445750 pcs Duomenų lapas ERJ-L14KF50MU.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 50 mOhms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Cut Tape (CT)