ERJ-L14KF33MU
PanasonicPanasonic
ERJ-L14KF33MU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-L14KF33MU
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.033 OHM 1% 1/3W 1210
Duomenų lapai: ERJ-L14KF33MU.pdf
  • Pranešimas
ERJ-L14KF33MU specifikacijos
Dalies numeris ERJ-L14KF33MU Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.033 OHM 1% 1/3W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 643795 pcs Duomenų lapas ERJ-L14KF33MU.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 33 mOhms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)