ERJ-L12KF39MU
PanasonicPanasonic
ERJ-L12KF39MU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-L12KF39MU
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.039 OHM 1% 1/2W 1812
Duomenų lapai: ERJ-L12KF39MU.pdf
  • Pranešimas
ERJ-L12KF39MU specifikacijos
Dalies numeris ERJ-L12KF39MU Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.039 OHM 1% 1/2W 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 328430 pcs Duomenų lapas ERJ-L12KF39MU.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 39 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)