ERJ-L12KF22MU
PanasonicPanasonic
ERJ-L12KF22MU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-L12KF22MU
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.022 OHM 1% 1/2W 1812
Duomenų lapai: ERJ-L12KF22MU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERJ-L12KF22MU specifikacijos
Dalies numeris ERJ-L12KF22MU Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.022 OHM 1% 1/2W 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 249714 pcs Duomenų lapas ERJ-L12KF22MU.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 22 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Cut Tape (CT)